Zarabiaj na pobieraniu Twoich plików oraz na sprzedaży kont premium!

Zarabiać w naszym serwisie można na kilka sposobów od wgrania swoich plików, polecaniu ich swoim znajomym i otrzymywaniu wynagrodzenia za pobrane od Ciebie pliki do otrzymywania prowizji za każdą dokonaną sprzedaż przez przesłanego przez Ciebie użytkownika lub łącząc dwa programy i otrzymując wynagrodzenie za pobrane pliki oraz dokonywane płatności przez poleconych przez Ciebie użytkowników.

Uczestnictwo w naszych programach partnerskich jest bezpłatne.

Plan Download

Każdy Twój plik po wgraniu przez Ciebie na KingFile.pl otrzymuje unikalny link dzięki któremu, możesz udostępnić go w różnych serwisach innym internautom lub bezpośrednio przesyłasz go znajomym do pobrania i zarabiasz na pobieraniu przesłanych przez Ciebie materiałów. Zamieszczaj linki do Twoich plików na twoich stronach, blogach albo forach dyskusyjnych i zarabiaj pieniądze.

Dobrze jest, gdy udostępniasz materiały ciekawe, takie które mogą zainteresować innych internautów.

Wielkość dochodów jest uzależniona od wielkości pliku oraz ilości ściągnięć. Im większy plik, tym więcej otrzymujesz za jego pobranie.

Rozmiar pliku Stawka za 1000 pobrań pliku
1-50 MB14.00 zł
51-100 MB16.00 zł
101-450 MB26.00 zł
451-1000 MB39.00 zł
1001-1700 MB56.00 zł
1701 - 5000 MB71.00 zł
Zliczamy pobrania bez względu na lokalizację osoby pobierającej plik lecz jeśli ta sama osoba dokona pobrania z Twojego konta więcej niż raz w ciągu doby – zaliczamy tylko dwa pierwsze pobrania. Minimalna wypłata wynosi 30 zł, a zarobione pieniądze przekazujemy na Twoje konto przelewem bankowym w ciągu 48 godzin. Możesz też skorzystać z możliwości zamiany zarobionych pieniędzy na voucher, który możesz odsprzedać z dodatkowym zyskiem.

Dziel się swoimi plikami z ludźmi z całego świata, polecaj nasz serwis i zarabiaj!

Plan Sales

Jeśli nie posiadasz plików, którymi chcesz się podzielić to możesz polecać nasz serwis i otrzymywać stosowne wynagrodzenie za każdą płatność którą dokona polecony przez Ciebie użytkownik.

W ramach planu otrzymujesz wynagrodzenie w wysokości 50% zarobku serwisu za każde zakupienie konta PREMIUM z Twojego polecenia. W momencie gdy ważność opłaconego konta PREMIUM wygaśnie, a polecony przez Ciebie użytkownik będzie chciał je sobie przedłużyć to otrzymasz 25% zarobku serwisu za każde przedłużenie konta PREMIUM. Niezależnie od tego ile będzie takich przedłużeń konta PREMIUM – za każde otrzymujesz od nas stosowne wynagrodzenie.

W planie tym masz również możliwość zakupu kodów VOUCHER po atrakcyjnej cenie, a następnie sprzedawania tych kodów z własną marżą i w sposób, który będziesz uważał za najlepszy.

Plan ten polecany jest osobom które posiadają własną stronę internetową na której mogą zareklamować nasz serwis oraz pragną odsprzedawać kody VOUCHER.

Plan MIX

Jest to połączenie dwóch planów – Download oraz Sales. Otrzymujesz połowę wynagrodzenia z planu Download tj. wynagrodzenie za pobrane przesłanych przez Ciebie materiałów oraz otrzymujesz połowę wynagrodzenia z planu Sales tj. wynagrodzenie za każdą płatność którą dokonają poleceni przez Ciebie użytkownicy.

Plan ten jest polecany dla osób, które aktywnie promują swoje materiały oraz jednocześnie chcą otrzymać wynagrodzenie od poleconych przez siebie użytkowników.

Jak przystapić do programu partnerskiego?

Aby przystąpić do naszego programu partnerskiego:
1. załóż konto
2. wgraj swoje materiały
3. udostępnij otrzymany link swoim znajomym